Алла Пугачова досі прекрасно виглядає і користується успіхом у чоловіків. Виявилося, що на співачку задивляються навіть наймолодші знаменитості.

Напередодні в мережі з'явився новий випуск шоу за участю популярної в Росії блогерки Інстасамкі і її хлопця, репера Moneyken. Пара багато і відверто говорить про своє особисте життя.

Не так давно закохані відвідали шоу Максима Галкіна, де взяли участь разом з Валерією і Йосипом Пригожиним. Пародист активно жартував на тему інтимного відео, викладеного в Мережу однієї зі знаменитостей.

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

Подібні розмови зовсім не бентежать молодих зірок. Більш того, вони обидва активно підтримують такий відвертий статус і з радістю коментують найпікантніші моменти.

Відомо, що вони разом вже два роки і незабаром збираються зіграти весілля. Однак цей факт не зупиняє Moneyken від інтимних фантазій, пов'язаних з Аллою Пугачовою.

Виконавець зазначив, що інтимна близькість з обраницею його цілком влаштовує, але він би з радістю зайнявся любов'ю з Аллою Борисівною. "Звертайтеся!" – закликав репер відому співачку. Інстасамка, судячи з усього, анітрохи не ображається на хлопця.

Раніше блогерка говорила, що з великою повагою ставиться до Алли Пугачової. Вона відзначала, що "дрібні" колеги її не дуже приваблюють, так як вважають себе краще за всіх. Однак Пугачовою і Ольгою Бузової вона щиро захоплюється.