Анастасія Волочкова любить епатувати публіку. Вона не соромиться показати своє тіло. Але цього разу балерина здивувала всіх.

Анастасія Волочкова проводить відпочинок в Греції. Вона оселилася на віллі своїх друзів. У розпорядженні танцівниці виявилися не тільки просторі елітні апартаменти з видом на море, але і великий басейн з шезлонгами і садом.

45-річна танцівниця щодня звітує перед шанувальниками про свою розкішну відпустку і викладає в "Instagram" свіжі знімки. Всі без винятку виробляють справжній фурор.

Днями колишня балерина здивувала всіх перетворенням. Вона одяглася! Балерина сфотографувалася в елегантній довгій сукні на тлі моря.

"Я і море... Море мені пасує?"- написала Анастасія Волочкова.

Шанувальники не без заздрості відзначили, що море пасує всім. Але звичайно, їм відразу кинувся в очі наряд Волочкової. Адже на ній були не труси і купальники, а справжнє плаття.

Раніше Анастасія Волочкова одягла червоне мікро бікіні менше звичайного. Балерина вразила наповал відвертим знімком, на якому постала в червоному купальнику поруч з пальмою. Купальник був настільки малий, що вона навіть не стала робити в ньому класичний шпагат.