Українська співачка, яка вже довгий час працює і живе в Росії, Ані Лорак вирушила влітку на відпочинок до Туреччини. Разом з дочкою артистка проводить час на дорогій віллі, де плаває в басейні, загоряє. Звідти ж вона постить фотографії в свої соцмережі.

Так, в "Instagram" Ані Лорак з'явилися фотографії, на яких вона у відвертому бікіні плаває в басейні.

У підписі до фотографій Ані Лорак розповіла, що гріється під променями сонця і «налаштовується на позитив».

Велика частина підписників Ані Лорак залишилася в захваті від її фотографій в басейні. Багато хто помітив її ідеальну фігуру, "шоколадну" засмагу і вигляд людини, що відпочила.

"Найгарячіша", "Ти найсексуальніша жінка в Україні. Не сумніваюся", "Частіше балуйте нас фотографіями з відпочинку, ми у захваті від них", "Фігура – вогонь", "Шикарна жінка", – завалили компліментами співачку її шанувальники.

Інша частина коментаторів здивувалася грудям Ані Лорак і запевняють, що вони виросли. Люди уточнюють у неї під фотографіями, чи не зробила вона пластику.

"Коли груди встигли збільшити? Не встигнеш стежити за новинами", "У неї вона – кожен раз, різного розміру... Насос бере з собою», «Груди збільшила?", "Наростила груди. Не соромно?", – пишуть хейтеры.