Світлана Лобода – щаслива володарка двох дочок, 10-річної Єви і 3-річної Тільди. Заради благополуччя спадкоємиць знаменитість багато працює, виступаючи на сцені і записуючи нові треки.

Так що відпочинок з дітьми є для неї нечастим, але дуже приємним проведенням часу. В "Instagram" потрапило унікальне сімейне відео української співачки. Перебуваючи на курорті, Світлана Лобода не упустила можливості зацілувати маленьку Тільду на камеру.

Поп-діва влаштувалася на зеленому газоні в оточенні пальм і невеликих чагарників. Артистка постала перед об'єктивом в чорному купальнику і сонцезахисних окулярах, тримаючи на руках крихітку-дитину в різнокольорових шортах. Зірка розгойдувала дівчинку з боку в бік, щомиті обсипаючи спадкоємицю поцілунками.

Шанувальників зворушив короткий ролик відомої співачки. Вони відзначили, що Світлана Лобода виглядає надзвичайно щасливою. Деякі зізналися, що насилу змогли відірватися від перегляду відео.

"На таку любов можна дивитися вічно", "Напевно, дуже солоденька маленька лапочка", "Любов любовна, до мурашок", "Яка принадність! Аж серце стиснулося від розчулення", "Сонечка", "Нескінченна милота", "Сто разів подивилася", — відреагували користувачі мережі.