Настя Каменських активно веде свій особистий блог в "Instagram". Артистка всерйоз зайнялася своєю формою і тепер не соромиться публікувати навіть найінтимніші знімки.

Сьогодні виконавиця вирішила побажати шанувальникам гарного дня. Вона вказала, що її світанок сьогодні був "медовим".

До посту діва доклала кілька оголених фото в ліфчику і трусах на балконі. На першому кадрі вона стоїть боком, на другому злегка відхиляється назад, а на третьому – фотограф знімає її спиною.

Нагадаємо, не так давно знаменитість вийшла заміж за свого колегу по групі і неймовірно змінилася. Вона сильно схудла, але деяким підписникам зміни не припали до душі. Вони відзначали, що з таким бюстом та іншими даними Насті Каменських просто судилося не бути занадто худою.

При цьому відверті фотографії співачки викликають вкрай суперечливі думки. Багато хто засуджує артистку за нібито надмірну демонстрацію всіх принад фігури.

"Люди уваги вже тільки так почали домагатися", "А чого вже не гола то", "Настя поправилася", "Ну, не та фігура, щоб виставляти", "Нецікаво вже дивитися! Одне і те ж", "Навіщо виставляти дупу? Ти ж сама адекватна", "Все вульгарне! Діти ж дивляться", – обурилися вони.

Шанувальники ж щиро захоплюються кожною публікацією. "Просто богічна жінка", "Фігура вогонь вогненний", "Ви прекрасні", "Набагато краще, ніж у Кім!", "З розуму зійти від цієї Насті", "Соковита", "Просто космос", – захопилися коментатори.