Популярна українська артистка і продюсер Наталія Могилевська поділилася незвичайним відеофайлом у соціальній мережі. Вона показала блогера пенсійного віку і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Рада знайомству з приголомшливим новим блогером @babavera57. Як думаєте, скільки у Віри передплатників в YouTube? Буду лайкати коментарі тих, хто максимально наблизиться до правильної цифри. Ейджисти, йдіть в Ж...! Подивіться скільки енергії, запалу і драйву у цієї жінки, якій на вашу думку, пізно вже проявляти себе в Інтернеті і на все, що вона здатна - це тільки пекти плюшки онукам і сидіти в городі. А коли ви дізнаєтеся кількість її аудиторії, ви будете в шоці. Це я все до того, що зрілість — не вирок з відсутністю можливостей. Вік-це час для нових починань, активності і любові! #Могилевська #додна #протівейджізма #вневозраста", - підписала Відеоролик українська співачка.

Численна аудиторія, підписана на сторінку відомої виконавиці, не змусила себе чекати. Фолловери не забули про себе нагадати і залишили чимало відгуків під постом Наталії.

Пост Наталії Могилевської
Пост Наталії Могилевської

"Молодець, завжди цікаво, спостерігати за тими людьми, які ламають стереотипи і яким цікаво все нове.", "Згодна, вік не має значення а передплатників 770 тисяч"," 770 тис подивилася і отетеріла , ось молодець", " а що гадати якщо у неї в профілі є посилання на ютуб і всі можуть подивитися цифру?))) ",- залишають коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Як раніше повідомляв портал " Українці", Наталя Могилевська розповіла, як її мало не збили.