Виконавець однієї з головних ролей Федір Добронравов розповів, коли глядачі зможуть побачити фінальний сезон улюбленого серіалу.

Перші епізоди побачили світ у 2008 році. За п'ять років існування сімейна комедія набрала велику аудиторію, яка з нетерпінням чекає продовження улюбленої історії ось уже восьмий рік. Продовження серіалу анонсували в 2017 році, вихід був запланований на 2018. Однак, терміни сильно змінилися.

Федір Добронравов грає в серіалі одну з центральних ролей. Актор розповів, що постійні переїзди і зупинки зйомок з різних причин розтягнули процес на п'ять років. Зараз фінальний сезон практично відзнятий. У ньому трохи менше епізодів, ніж планували спочатку, але Добронравов запевняє, що глядачі будуть в захваті.

Кадри з серіалу " Свати"
Кадри з серіалу " Свати"

"Кількість листів і переглядів в YouTube, що досягла 2,5 млрд. по всій землі, зробили свою справу. Режисер фільму Андрій Яковлєв подзвонив і сказав: "Давайте спробуємо зняти сьомий сезон", — розповів артист.

Зараз знімальна група працює в Грузії, для зйомок попередніх серій їздили в Білорусь. Команда так і не змогла в'їхати в Україну, де повинні були розгортатися дії спочатку. Потім команду наздогнала пандемія і зйомки знову зупинили. Однак зараз процес вже підходить до завершення, і глядачі побачать новий сезон улюбленого серіалу вже через три-чотири місяці, тобто, до кінця осені.

Федір Добронравов розповів, що у нього багато спільного з його героєм. Глядачі не вірять, що бувають такі хороші сім'ї, як в "Сватах", намагаються дізнатися, яка сім'я у самого актора. Добронравов зізнається, що його стосунки з близькими дійсно чимось нагадують сцени серіалу. Головне – є любов і довіра.