Народна артистка України, продюсер, легендарна співачка, талановита і успішна Наталія Могилевська поділилася шикарним постом в соціальній мережі. Він постала перед публікою в пікантному вигляді і повідомила про те, що у неї день народження.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"День народження набагато крутіше Нового року! Тільки люди цього не розуміють. У цей день відкриті ворота бажань. Це найкращий час, коли ти можеш планувати своє майбутнє життя. Це найкращий час, коли ти зосереджений на собі. Цей час найкраще витратити в максимально усвідомленому, максимально тверезому стані, плануючи сама з собою своє життя. Роби подарунок в цей день собі. Подаруй цей день не іншим, які чекають від тебе реакції, подяки, уваги, а подаруй його собі. Людям зазвичай сумно і нудно проводити день народження в компанії з собою. Хоча це дивно. Найближчий і приголомшливий друг, який у нас є-це ти сам! #Могилевська #деньродження # 2августа", - підписала відеоролик українська співачка.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Багатомільйонна аудиторія, яка стежить за сторінкою Наталії в соцмережі, не змусила себе довго чекати і почала коментувати пост знаменитості.

"З днем народження", " красуня!!!!", "З Днем Народження! Всіх благ", " Наталя, з Днем Народження Вас!!!", "З Днем явища прекрасна душа. Натхнення, тиші, умиротврпенія в сяючій красі серця", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що Наталя Могилевська показала блогера пенсійного віку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Наталя Могилевська розповіла, як її мало не збила машина.