Артистка історичної теленовели "Величне століття" публічно виступила на підтримку чоловіка. Чоловік актриси Пелін Карахан, бізнесмен Бедрі Гюнтай, ризикує наступні 18 років провести за гратами.

Обранця Карахан підозрюють у шахрайських діях. За даними поліції, компанія Гюнтая Yenigün Cleaning and Service використовувала підроблені експортні декларації. За цими паперами вона нібито ввезла до Туреччини через порт Амбарли значну партію парфуму.

Використовуючи ці фіктивні документи, організація звернулася за відшкодуванням ПДВ і отримала 3,7 мільйона лір з бюджету. Відзначимо, що ніякі духи насправді в країну не привозилися.

Пелін Карахан
Пелін Карахан

У кримінальній справі фігурують семеро, включаючи чоловіка актриси "Величного століття". Аферу, за даними слідства, провернули ще в 2019 році.

Бедрі Гюнтай всі звинувачення заперечує. За словами бізнесмена, в зазначений у розслідуванні період часу компанія не здійснювала операцій з експортом в порту Амбарли. Також Гюнтай заявив, що не став би ризикувати прибутковим бізнесом через три мільйони.

За Бедрі Гюнтая заступається його дружина, зірка "Величного століття" Пелін Карахан. Напередодні артистка прокоментувала ситуацію. За словами знаменитості, на її сім'ю обрушилося велике горе. Карахан вірить в невинність обранця.

"Все не так, як здається. Це тривалий судовий процес. У цій ситуації мій чоловік теж є жертвою і раніше вже звертався до суду. Важливо розуміти, що новини про махінації з'явилися саме в той час, коли мій чоловік і його бізнес знаходяться на піку. Розгляди тривають. Ми теж є жертвами", – заявила Пелін Карахан, спілкуючись з репортерами.