Сергій Сосєдов не перестає дивуватися знаменитостям. Цього разу він висловився про їхні доходи.

Музичний критик відомий своїми різкими висловлюваннями на адресу зірок шоу-бізнесу. За його словами, шанувальники навіть не можуть собі уявити, наскільки багаті їхні кумири. Постійні скарги не безгрошів'я просто виводять його з себе.

Вся справа в тому, що журналіст переконаний: навіть якщо артисти не заробили нічого за рік пандемії і серйозних обмежень, то їх стан сильно не постраждав.

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

Не зміг Сергій Сосєдов пройти і повз своєї улюбленої теми – сім'ї Алли Пугачової. Він згадав про співачку в контексті того, що багатьом зіркам пора припинити виступати, так як все своє вони вже заробили. На його думку, артистка і її молодий чоловік, Максим Галкін, вже давно забезпечили безтурботне життя не тільки собі, але і своїм дітям.

Журналіст стверджує, що сім'я може похвалитися таким станом, що Гаррі і Ліза Галкіни можуть просто "пропалювати життя", ні про що не думаючи. Як повідомляє "П'ятий канал", Сосєдов переконаний, що в елітному замку заховані такі статки, що "нам навіть не снилося". У "ковідні злидні" знаменитостей критик відмовляється вірити.

За словами Сергія Сосєдова, не тільки Алла Пугачова, а й багато інших її колег спокійно живуть на ті гроші, які вже заробили до пандемії. Журналіст упевнений, що у більшості зірок є такі накопичення, що рік без роботи точно не став для них фатальним.