Народна артистка України, продюсер, успішна і талановита співачка Наталія Могилевська поділилася шикарним постом в соціальній мережі. Вона показала своє гарне вбрання і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Вірите в астрологію і гороскопи? Я-Лев. А хто ви За знаком Зодіаку?
Поділіться зі мною в коментарях. Психологи наполягають, що гороскопи впливають на людей. Ми просто знаходимо подібності і втілюємо їх в життя своїми руками. Це ефект Розенталя або ефект самозбуваються пророцтв. Якщо про левів кажуть, що ми сильні і цілеспрямовані люди, то хочеш чи ні - я піддаюся впливу цього опису. Вірю, що певні якості нам дійсно закладені долею. Але все ж в наших руках їх змінити, якщо вони заважають жити. Тому в гороскопах звертаю увагу на позитивні пророцтва, і ігнорую те, що мені не подобається. Якщо за гороскопом мені сьогодні обіцяють цікаву зустріч-вірю, неприємну новину-роблю вигляд, що не помітила. Ps. Переможець у конкурсі" найкреативніша ідея як відсвяткувати день народження " @elenochkavvv-на природі біля річки Дніпро з тематичнським квестом-побажаннями на території. Вітаю", - підписала публікацію українська артистка.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Численна аудиторія, підписана на сторінку легендарної співачки, не забула про себе нагадати і залишила чимало відгуків під постом.

"А я Козеріг. Лев для Козерога-знак смерті! Так що... На мене не розраховуй", "Хелоувінський Скорпіон", - підписала пост легендарна співачка.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що Наталя Могилевська показала блогера пенсійного віку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Наталя Могилевська розповіла, як її мало не збив автомобіль.