У соціальній мережі розмістили унікальний відеоролик, де можна побачити популярну внучку знаменитої радянської та української співачки, героя України Софії Ротару. Молоду дівчину можна побачити зі своєю легендарною бабусею на прогулянці.

Відповідну публікацію оприлюднили на сторінці "sofia_rotaru_vremya_moe"в Instagram.

"Шикарні @sofiarotaru.official @svetika @rus_yevdokymenko @iamsofiaeve #СофияРотару #РусланЕвдокименко #СветланаЕвдокименко #СофияЕвдокименко #Найкращі #Улюблені #ЗолотойОрфей #SofiaRotaru #RuslanEvdokimenko #SvetlanaEvdokimenko #SofiaEve #iamsofiaeve #thebest #singer #family #fashionbusiness #beautiful #ukrane", - підписаний відеоролик на фан-сторінці легендарної співачки.

Численна аудиторія, яка користується соціальними мережами, не обділила увагою публікацію за участю Софії Ротару і її внучки. Фоловери фан-аккаунта не змусили себе довго чекати і залишили чимало відгуків під відефайлом.

Фото Софії
Фото Софії

"День народження Софія Михайлівна в Італії відзначала?", "СОФІЯ МИХАЙЛІВНА ви найкраща!!! Ми особисто з вами знайомі-Чернівці 84 рік, звичайно скільки часу минуло ви мене і не пам'ятаєте, ще одна зустріч була на концерті ( стадіон) я співала в народному Черкаському хорі при філармонії", "Софія Михайлівна найкрасивіша", "повна свобода ! Відпочивають люди і жодного натовпу роззяв", " З Днем Народження..удача..", "Ця де", - залишають коментарі користувачі соцмережі.

Коментарі з фан-аккаунта Софії Ротару в Instagram
Коментарі з фан-аккаунта Софії Ротару в Instagram

Коментарі з фан-аккаунта Софії Ротару в Instagram
Коментарі з фан-аккаунта Софії Ротару в Instagram

Нагадаємо, що Софія Ротару показала свого онука.