75-річного Володимира Талашка запідозрили у непристойній поведінці та домаганнях. З такими звинуваченнями на адресу артиста виступили його студентки.

Сценарист Богдан Панкрухін опублікував у Facebook історії дівчат, які є студентками та абітурієнтками Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Сам Володимир Талашко працює викладачем у даному навчальному закладі.

Як зазначається, знаменитий актор нібито протягом 20 років переслідував дівчат, запрошуючи їх додому, споюючи і пропонуючи потім взяти участь в еротичній фотосесії. За даними ЗМІ, Талашко при цьому намагався зайнятися зі студентками сексом.

Володимир Талашко
Володимир Талашко

"Я одна з дівчаток, яких він лапав і опускав бретельки, говорив, щоб пофоткати. Спочатку він навіть сказав мені роздягатися, а потім — щоб я облизала губи, став говорити, що я вже не школярка, а сонечко. Лапав мене за талію і говорив, що у мене прекрасна фігура. Чесно, дуже страшно було", - повідала одна зі студенток.

Журналістка Ірина Сампан у свою чергу заявила, що Талашко намагався зґвалтувати її в 2018 році після інтерв'ю.

Після цього інтерв'ю він запросить мене додому показати свої фотографії зі зйомок "для інтерв'ю", потім наллє якийсь наливки і почне домагатися. За кілька хвилин я вилікую з його квартири, закрию рот і ніколи нікому про це не скажу. Ну я так думала. Але, як виявилося, це був не перший і не останній випадок.

Абітурієнтка Вікторія також поскаржилася на заслуженого актора, який нібито запропонував їй відрепетирувати програму прямо у нього вдома. "Ми приїхали до нього додому. Я була в заціпенінні і не знала, як себе вести. Він сказав: "Ви сідаєте, зараз почитаємо!" - пішов на кухню, приніс коньяк і закуску. Запропонував випити перед репетицією. Я від страху випила... Він почав гладити мене руками, притискати до себе. Мені було неприємно. Він поліз цілуватися. Я почала вириватися, сказала, що мені терміново потрібно їхати, скоро закривається гуртожиток. Він спробував заспокоїти, запропонував постелити в сусідній кімнаті, щоб я пізно не їхала. Я сказала, що точно не залишуся, викликала таксі і швидко пішла", — розповіла дівчина журналістам.

Володимир Талашко
Володимир Талашко

Як зазначається, на поведінку літнього артиста поскаржилися десятки студенток і випускниць університету. Мінкульт України зараз проводить щодо актора розслідування.

Сам Талашко заперечує звинувачення в домаганнях, але підтверджує, що іноді дійсно запрошував студентів додому для репетицій. "Роздягав? Цілував? Такого не було. Не пам'ятаю, не знаю. Не знаю, не було. Якогось спілкування інтимного не було", - заявив актор каналу"1+1".

Нагадаємо, Талашко зіграв старшого лейтенанта Скворцова в стрічці "В бій йдут одни старики".