Актор Володимир Ільїн більше не знімається і не виходить на сцену, пише Експрес.

73-річний Володимир Ільїн перетворюється на затворника. Зірка кіно і серіалів живе в Підмосков'ї і працює в монастирі. У вільний від праці час артист сидить вдома. Він багато читає, малює, займається різьбленням по дереву. З села, в якій живе, Ільїн відлучається рідко.

Володимир Ільїн
Володимир Ільїн

Нещодавно Володимир Адольфович переніс важку хворобу. Недуг прикував зірку до ліжка. За словами Ільїна, зараз він поправляється. Артист, що знудився по інтелектуальних бесідах, чекає в гості колегу по цеху Олександра Феклістова.

Володимир Ільїн 15 років життя віддав Театру Маяковського. За словами актора кіно і серіалів, там він був хлопчиком на побігеньках. Ільїн вважає, що в цьому театрі працювали геніальні люди – не подружжя йому. Свого часу Наталія Гундарєва посилала його за горілкою в магазин, і він з радістю виконував її прохання.

З театру Маяковського Ільїна змусила піти перебудова. Артист не міг прожити на мінімальну зарплату і відправився зніматися в кіно.

Володимир Ільїн
Володимир Ільїн

Володимир Адольфович зізнається, що в 90-і багато залишилися не при справах актори пішли з професії "служити бандитам", деякі закінчили не дуже добре.

"Потрапили під м'ясорубку злодіїв, бандитів, аферистів", – розповів артист. Сам Ільїн ніколи не хотів займатися бізнесом. У цю сферу актора не заманити навіть великими грошима.

Володимир Ільїн вважає, що сьогодні артисти живуть дуже добре. Актори отримують гроші за зйомки, за репетиції і за вистави. Крім того, багато підробляють, беручи участь в скандальних ток-шоу. Ільїн на телепередачі не ходить – дружина заборонила. За словами актора, його кілька разів обманювали редактори програм.