Співочий ректор постійно радує своїх шанувальників та студентів свіжими дописами та активно веде власний інстаграм аккаунт.

Михайло Поплавський не тільки розміщує коротенькі скетчі з молоденькими студенточками, які викликають обурення та захоплення у підписників. Адже "юному орлу" вже давно закидають некоректне ставлення до дівчат та постійне використання доволі відвертих образів у своїх кліпах та розважальних відеороликах.

Але цього разу Поплавський вирішив залишити у спокої молодих студенточок, та приділив увагу патріотизму українців.

"Їду з села в Київ, і милуюсь краєвидами нашої України 😍 Натхнений готуюсь до нового робочого тижня! А чим ви зайняті сьогодні? Пишіть", – звернувся до шанувальників відомий ректор та колишній народний депутат.

пост Михайла Поплавського в Інстаграм
пост Михайла Поплавського в Інстаграм

За кілька годин Поплавський зібрав понад 15 тисяч лайків та сотні коментарів, де користувачі відповіли на питання ректора та поділилися враженнями від фото.

"Михайло Михайлович хочемо Вас бачити на танцях з зірками", "Наша країна нереально класна 😍😍😍Мальовнича 😍😍😍😍", "А Ви бачили скільки в Херсоні солодких перців та кавунів????Я в захваті 😍😍😍", "Шикарний українець 😍😍😍", "Дуже гарне фото", "Вам дуже ідуть окуляри. Дуже часто бачу вас в них. 😎😎🤓🤓", – поділилися враженнями шанувальники Михайла Поплавського.

коментарі до посту Михайла Поплавського
коментарі до посту Михайла Поплавського