Українська відома співачка, чарівна і талановита виконавиця, дружина топового шоумена Потапа Настя Каменських поділилася цікавим постом у соціальній мережі. Вона показала, як їсть морозиво, що здалося трохи вульгарним для більшості фоловерів.

Відповідну публікацію Настя Каменських розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Як приємно хоч на день знову опинитися вдома прокинутися в рідній ліжечку, поснідати на улюбленій кухоньці, нарешті відкрити мультипак від @kashatan.icecream, який вже зачекався мене в морозилці насолодитися часом наодинці і зарядитися енергією перед дуже-дуже насиченим тижнем ставте якщо у вас вона буде такою ж #СправжняФорма #Ескімо #Каштан", - підписала публікацію українська зірка.

Багатомільйонні шанувальники української співачки, вже давно спостерігають за її постами і особистим життям. Фолловери не упускають шансу залишити свою думку під знімками Насті, і цей – не залишився без уваги.

Фото Насті Каменських
Фото Насті Каменських

"Пропоную мати дод дохід на перекладі текстів Кого зацікавило-пишіть в дірект", "як сексуально ти це робиш"," морозивом не наїшся", " красуня а що за морозиво?", "Як ти не було десь добре, але на улюбленій кухоньці завжди краще. І як же чудово, коли є свій будинок, в який завжди хочеться повернутися", "раніше Каштан був смачним", - залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Нагадаємо, що Настя Каменських показала, як починає свій ранок.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Настя Каменських розчулила публіку сімейним знімком.