Популярна українська виконавиця, талановита сольна співачка, успішна артистка, дружина Потапа, чарівна Настя Каменських поділилася розкішною публікацією в соцмережі. Вона показала своє нове вбрання, в якому виступає на концертах по Україні.

Відповідну публікацію Настя Каменських розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"7 днів-2 країни і 6 різних міст тиждень буде захоплюючою щаслива, що це літо таке активне і насичене. Зйомки, репетиції, концерти. І я чекаю не дочекаюся зустрічі з вами! 18.08-Antalya, @gloriahotels 19.08 - Antalya, @utopiaworldtr 20.08 - Сумська область, Підопригори, фестиваль "Kvartal FEST" 21.08 - Івано-Франківська область, Підгір'я, фестиваль "Underhill" @underhill.festival 22.08-Херсонська область, Скадовськ, фестиваль «Чорноморські ігри» 23.08 – Харків 24.08 - Могилів-Подільський", - підписала публікацію українська співачка.

Багатомільйонна аудиторія, яка захоплюється творчістю співачки, з нетерпінням чекає нових публікацій від своєї улюблениці. Фолловери активно коментують кожен пост – і цей - не став винятком.

Фото Насті Каменських
Фото Насті Каменських

"Розумничка", " 23 серпня - Харків?", "Моя", "наймиліші пісні", "найкраща", "Ой яка шикарнаяяяя", "Харків чекає!!! Це буде", "успіху і відмінних концертів!! А я пропадаю в спортзалі, готуючись до Чиказького марафону", - залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Нагадаємо, що українці оцінили сімейний знімок Насті Каменських.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Настя Каменських відстовбурчила соковиту попу.

Також портал "Українці" писав, що, Настя Каменських захопила публіку відвертим купальником.