Брітні Спірс відповідає людям, які стверджують, що вона або вагітна, або у неї збільшилася груди, після її пікантних завантажень топлес, які вона розміщувала в своєму акаунті в Instagram.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Поп-співачка звернулася в соціальні мережі, щоб захистити себе від цих звинувачень, і опублікувала довгий підпис разом з ще кількома знімками з оголеними грудьми.

39-річну дівчину можна побачити позує в білих плавках від бікіні, і вона стоїть, прикриваючи свою скромність руками.

Поруч з фотографіями вона написала: "Ні, хлопці ... Я не збільшила груди всього за тиждень ... і я не вагітна ... У мене груди на цих фотографіях, тому що я з'їла їжу!!!!"

Брітні Спірс
Брітні Спірс

Вона також продовжувала пояснювати, чому вона відчула спонукання опублікувати ледь помітні знімки, підкресливши справжню причину, по якій вона "скинула шар".

Іконка поп-музики додала: "Я впевнена, вам цікаво, чому я зараз оголила своє тіло... ну, це тому, що я народилась в цьому світі голою, і я чесно відчуваю, що тяжкість цього була на моїх плечах, і це змусило мене дивитися на себе такою!!! Я хотіла бачити себе більш світлою ... голою. Я жінка... красива ... чутлива жінка, якій потрібно дивитися на себе в чистому вигляді!!! Ні... я не збираюся знімати топлес до кінця свого життя, тому що це набридне, але це чертовски допомагає, коли тобі потрібно бути просвітленим!!!"

Брітні Спірс
Брітні Спірс

Говорячи про коментарі фанатів, які вона отримала щодо своїх попередніх знімків топлес, зірка зізналася, що знайшла їх кумедними.

Тисячі шанувальників Брітні кинулися в розділ коментарів, щоб підтримати зірку, коли вона відчула себе звільненою.