У відвертій розмові з журналістами співачка Руслана розповіла, на чому зосередилась після перемоги на «Євробаченні» та за що і досі готова боротись для нашої країни.

Відома співачка, переможниця «Євробачення» 2004-го року, Руслана скоро виконає свій хіт «Дикі танці». На знімальному майданчику зірка пригадала, якими були перші роки після її перемоги на європейському конкурсі.

«У 2005-му році ми сконцентрувались на промоушині України, адже знали, що вся Європа з’їдеться сюди. Були тисячі журналістів і фанів звідусіль. Пам’ятаю, що в момент, коли я співала, думала лише про організаційні питання. Те саме було і в 2017-му році після перемоги Джамали. Але це було приємно робити. Тоді я почала забувати навіть про якісь власні потреби як артистки, адже розуміла, що увага має перейти на країну», – розповіла Руслана журналістам.

Руслана
Руслана

Зірка також зізналась, що в той час у неї виникли проблеми з політиками.

«Вони були впевнені, що після Помаранчевої революції Україну почали ідентифікувати всі й більше нічого не треба робити. Я ж була впевнена, що треба було підтримати цей перший спалах, зробити все, щоб про себе розповісти. Так от я хочу, щоб Україна завжди використовувала свій шанс показати, яка вона насправді. Адже те, що маємо ми, немає більше ніде у світі: і Трипілля, і Карпати, і вся наша екзотика, автентика, – поділилась артистка. – Одним словом, 2005 рік я присвятила тому, щоб показати Україну ідентифіковано: ми, українці – одні у світі, більше таких немає і не треба!»