Скандальна і епатажна українська зірка, відома, як "Королева ночі" Оля Полякова поділилася постом, в якому розповіла про свій новий фільм.

Відповідну публікацію Оля Полякова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"В рамках Одеського міжнародного кінофестивалю стартував традиційний літній кіноринок. На ньому проходила презентація майбутніх хітів українського кінопрокату від FILM.UA Group. І я рада наданій можливості презентувати нашу кінороботу, першу комедію року - "Зірки за обміном", що стала моїм дебютним продюсерським досвідом, а також оголосити дату виходу картини в широкий прокат.Хочу коротко розповісти вам про що наш фільм... звичайно, про амбіції і про те, що в боротьбі за успіх ми не помічаємо головного. А головне-це сім'я, близькі, рідні. Разом з тим - це добрий, смішний, сімейний фільм, в якому знайшлося місце всьому: як любовно-драматичній лінії, так і сценам з погонями", - підписала публікацію українська співачка.

Крім цього, Оля розповіла пару слів про новий фільм.

"Ідея фільму належить моєму продюсеру і партнеру Михайлу Ясинському @mikeyasinsky, а його виробництвом займалися компанії @secretservice_ea і KINOROB за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Приходьте дивитися фільм "Зірки за обміном" @zirky.movie з 1 січня 2022 року в кіно, вам буде тепло на душі після його перегляду. Він викликає найкращі почуття, залишає неповторний післясмак і бажання швидше опинитися в колі сім'ї!", - продовжила виконавиця.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оля Полякова показала, як пройшов її концерт.