Знаменита українська виконавиця, народна артистка України, продюсер, колишній тренер на гумористичному шоу "Ліга Сміху", колишня учасниця танцювального проекту "Танці з зірками" Наталія Могилевська поділилася зворушливим відеороликом у соціальній мережі. Вона показала сердечні моменти з Кузьмою, у якого повинен був бути день народження.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Ніколи не перестану плакати ... з днем народження, Кузьма. # шанс #кузьма #люблю # назавжди Дякую за ролик @kalagast.ova", - підписала відеоленту відома співачка.

Численна публіка, підписана на сторінку Наталії, не змогла стримати своїх емоцій. Фолловери зірки не обділили увагою пост такого характеру і залишили чимало відгуків.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

"Я більше не знаю таких артистів, які викликають сльози і сміх одночасно. Кузьма неймовірний", "назавжди в серцях щирої радісніше яскрава людина", "з Днем народження тобі Андрію ми тобі пам'ятаємо", " Людина з величної літа Світла Пам'ять Блін, чому ж так тяжко?", "Яка шалено красива пісня! Скільки болю в голосі Наташі ми всі його пам'ятаємо і дуже любимо! Як же його не вистачає", - пишуть Коментарі користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

омментарії на пост Наталії Могилевської в Instagram
омментарії на пост Наталії Могилевської в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Наталя Могилевська показала, як її тепло зустрічають.

Нагадаємо, що новий вигляд Наталії Могилевської викликав обурення фанатів.

Також портал "Українці" писав, що Наталії Могилевська грайливо приспустила шлею.