Відома українська телеведуча, зірка тревел-шоу "Життя інших", чарівна Жанна Бадоєва поділилася розкішним постом у соцмережі. Вона показала свій шикарний образ і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Жанна Бадоєва розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"У всіх іноді опускаються руки, але життя таке коротке, що витрачати її на те, щоб сидіти і думати, що ти товста, негарна, Стара – дуже шкода. Хочеш-сиди, звичайно. Але краще займися чимось-в'яжи, гуляй, спілкуйся, радій дрібницям. Я не розумію фразу: добре, там, де нас немає! Як це? Мені завжди добре, там, де я є. Треба відчувати навіть її маленькі моменти і цінувати. Що думаєте? Згодні чи ні? Поділіться своїми думками))", - підписала публікацію українська телеведуча.

Майже двомільйонні фоловери зірки, не обділили увагою публікацію знаменитості. Вони не змусили себе довго чекати і почали коментувати публікацію Жанни.

Фото Жанни Бадоєвої
Фото Жанни Бадоєвої

"Яке стильне фото. А туфельки просто", " дуже шкода, що я тільки в 40 зрозуміла, що радіти потрібно кожній секунді, кожної дрібниці. Життя-найкраще, що з нами сталося», «100%!!! Добре там, де я є!", "Згодна цінувати те, що є і ніколи не опускати руки в здавалося б самих безнадійних ситуаціях! Ми переїхали в Америку кілька років тому без грошей, знання мови, з маленькою дитиною на руках, працювали на самих низькооплачуваних посадах. Але саме позитивний настрій, віра в себе і праця дозволили нам досягти того рівня життя, який є зараз!",- пишуть відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Жанна Бадеова отримала зауваження від фанатів.