Чарівна українська співачка, блогер, дизайнер, неповторна Надя Дорофєєва поділилася пікантними знімками в соціальній мережі. Вона показала своє розкішне тіло у відвертому купальнику.

Відповідну публікацію Надя Дорофєєва оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"6 днів - ви такі швидкісні, афігеть...і як все-таки важливо отримувати задоволення від кожного дня і моменту. Насичувати їх і радіти всьому. Цього разу я раділа навіть тому, що мені вдавалося встати по-раніше. Я хвалила себе за це і від цього піднімався настрій, сил було багато. Раділа ранкового латте біля моря і звичайно самому морю, в якому немає медуз ( особливе спасиииибо за це)а ще я стала трохи менше боятися риб ( не смійтеся, це вже прогрес ) ще нам вдалося 2 рази позайматися спортом і зробити 2 робочих зума. Трохи, але блііін, це ж відпустка)) і тут я знову похвалила себе. Через занять спортом - було прикро їсти шкідливу їжу-кожен день в моєму раціоні були салати і я така-ну нічо собі я Хелсі - і пішла тріснула булочку, але з ранку і всього 2 рази) коротше, я така молодець. І ви такі молодці, що прочитали цей пост як же добре тут було. Люблю це почуття, в кінці відпочинку, коли ще не хочеться їхати. Класний готель-залишаю вам посилання - @ngphaselisbay", - підписала публікацію українська артистка.

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

Шанувальники, підписана на сторінку зірки, не забули про себе нагадати і залишили чимало відгуків під знімками Наді.

"Ну фігура стала ще краще!!!", "Завжди довго чекаєш відпустку а закінчується він так швидко", "схоже, Наді дуже подобаються купальники оранжевого кольору)) але тобі тааак йде!",- залишають всі думку юзери соцмережі.

Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram
Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Надя Дорофєєва показала гарний вигляд ззаду.