Хвороба не залишила в спокої і старшу дочку співака: у Вікі виявили пухлину мозку, коли дівчинка знепритомніла вдома.

Колишній учасник групи "На-на" Володимир Льовкін розповів, як важко йому далася битва з онкологічним захворюванням. Співак зізнався, що тривожні дзвіночки почалися ще за сім років до діагнозу, але Володимир відмахувався від них через напружений графік. Зірку кидало то в жар, то в холод, почало випадати волосся.

І тільки коли на УЗД лікарі побачили величезні лімфовузли, вони забили тривогу. "Вони на мене подивилися і сказали: "Три дні тобі даємо. Якщо через три дні не прийдеш, ми ні за що не відповідаємо". Я відіграв концерт і прийшов", – згадує Володимир на інтерв'ю.

Володимир Льовкін
Володимир Льовкін

Тоді йому дуже допомогла одна людина, імені якого артист не назвав: обіцяв йому анонімність. А ось Барі Алібасов, який активно просував історію свого хворого протеже, тільки створював видимість і піарився на темі.

"Ну так, Карімич прийшов одного разу з хлопцями в лікарню. Вони всі, як завжди, одягнені, красиві. Їх всі впізнали, відразу скрізь пропустили... а у мене був шостий або сьомий курс хіміотерапії, тобто я взагалі без волосся. Він прийшов і приніс фотоапарат з єдиним бажанням сфотографувати мене з пацанами. Я чотири рази попросив його цього не робити. Барі Карімович сфотографувався з усім медперсоналом, який був у відділенні, і, звичайно, написав статтю", – згадує Володимир Льовкін.

Володимир Льовкін
Володимир Льовкін

За словами артиста, у важкий для нього час були поруч в основному батьки і сестра. Тоді ж він відновив дружні стосунки з першою дружиною Мариною — вона разом з їх спільною дочкою Вікою відвідувала Володимира в лікарні. Співакові вдалося буквально ухилитися від кулі, і рак пішов у ремісію.

Але через кілька років він повернувся, і не один. В цей же час у Вікі виявили пухлину мозку — дівчинка просто втратила вдома свідомість, а при обстеженні лікарі поставили страшний діагноз.

"Вона просто знепритомніла. Просто вдома зомліла. І слава богу, що Марина, перша дружина, була вдома і вона відразу викликала швидку. Відразу поїхали, зробили КТ, і знайшли ми доктора для Віки. У неї вирізали пухлину, і зараз, слава богу, з нею все нормально", – розповів Володимир Льовкін.