Скоро на екранах стартує детективна комедія "Вбивства в одній будівлі". Головну роль в серіалі виконала відома актриса і співачка Селена Гомес.

У свіжому інтерв'ю знаменитість розповіла, що зйомки картини почалися в листопаді 2020-го. Пандемія коронавірусної інфекції і ведені обмеження сильно позначалися на творчому процесі. Атмосфера на майданчику була напружена. Побоюючись ковіду, кіношники чітко дотримувалися всіх необхідних профілактичних заходів.

Селена Гомес
Селена Гомес

"На знімальний майданчик нікого не пускали. Всі носили маски і захисні екрани. Якщо я стосувалася опори, її чистили", – поділилася Гомес.

Найскладніше Селені довелося в момент створення сцен з поцілунками. Після кожного дубля актрису змушували полоскати рот антибактеріальним засобом.

Після десятого полоскання, за словами знаменитості, вона відчула нудоту. Більш того, актрисі обпекло рот антисептиком. Гомес зазначила, що ніколи ще не відчувала подібного.

Селена Гомес
Селена Гомес

Колега актриси по серіалу "Вбивства в одній будівлі" Стів Мартін – зірка фільму "Батько нареченої" розповів в рамках того ж інтерв'ю, що Селена Гомес справила на нього неймовірно сильне враження.

Актрисі вдалося подружитися з колегою по цеху. У перервах між дублями Селена пояснювала 76-річному Стіву значення деяких сленгових виразів.