Настя Каменських любить демонструвати своє тіло шанувальникам. Деякі засуджують співачку за таку відвертість, але більшості до душі її відвертість.

Цього разу 34-річна артистка постала в незвичайному образі. Зірка позувала в біло-рожевому повітряному вбранні. При цьому акцент був зроблений на груди Насті Каменських. Глибоке декольте в поєднанні з сосками, що стирчать крізь тканину співачки, викликало великий ажіотаж.

Захопив фоловерів і макіяж знаменитості. Настя Каменських нафарбувала очі яскраво-рожевими тінями і підкреслила чорною підводкою. Виконавиця поцікавилася, чи сподобався фанатам її новий образ.

Передплатники почали навперебій хвалити гарячу брюнетку. "Вогонь!", "Дуже красива", "Неймовірна жар-птиця", "Супер", "Шикарна" "Дуже ніжна", – висловилися коментатори.

Нагадаємо, Настя Каменських стала популярна завдяки дуету з чоловіком – музикантом Потапом. Зараз співачка робить сольну кар'єру. У неї вже є армія шанувальників по всьому світу. Вона виконує пісні під псевдонімом "NK" іспанською мовою. Композиції артистки вельми популярні в США, Канаді та Латинській Америці.