Легендарний виконавець, відомий, як "король" поп-музики Філіп Кіркоров поділився унікальними кадрами в соцмережі. Він показав, як виступав і розважався на шикарному фестивалі.

Відповідну публікацію Філіп Кіркоров розмістив на своїй сторінці в Instagram.

"Нова хвиля• відкриття відкриття фестивалю Нова Хвиля @newwave_official прогриміло на березі Чорного моря. І нас усіх захлеснула хвиля свята. Весь вечір мене оточували розкішні жінки. На червоній доріжці моєю супутницею стала Незрівнянна @inna_tliashinova на сцені, звичайно, окрасою номера #Комільфо моя Незрівнянна @maruvofficial а все закулісне життя вечора я насолоджувався неземною красою і вічною молодістю @sofiarotaru.official захоплений вами! Недосяжні! Ви даруєте нам сенс життя!Look by @louisvuitton @dolcegabbana @siqueiragui @arti_dress @arti_oganian
Style by @arsenairapetov", - підписав публікацію легендарний артист.

Філіп Кіркоров
Філіп Кіркоров

Фанати, підписані на сторінку знаменитого артиста, досягли позначки в 5.1 мільйона чоловік. Шанувальники Філіпа не забули про себе нагадати і почали коментувати публікацію з його участю.

"Єдина Софія Ротару прикрасила нову хвилю", "впав у дитинство","зовсім поїхав Старий", " Філіп може розважати дітей на святі дня народження! І так діти зрозуміють костюм короля! І Ізі Ізі Ізі!!", "Супер! Все дуже красиво, цікаво буде побачити всі виступи повністю "жив та був Луї" сумки і костюмчики шикарні гарного настрою і свята", - залишають відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Філіпа Кіркорова в Instagram
Коментарі на пост Філіпа Кіркорова в Instagram