Старша дочка скандальної і епатажної співачки, відомої, як "королева" українського шоу-бізнесу, однієї з найпопулярніших і впізнаваних артисток і актрис, Олі Полякової Маша поділилася дивовижною публікацією в соціальній мережі. Вона показала, як проводить час з хлопцем.

Відповідну публікацію Маша Полякова розмістила в розділі Stories в Instagram.

Stories Маші Полякової
Stories Маші Полякової

Вже майже кожен житель України знає 16-тирічну доньку скандальної Олі Полякової. Юна дівчина - дуже активний користувач в соціальній мережі. На її сторінку підписано понад 170 тисяч осіб, які люблять спостерігати і обговорювати публікації Маші.

Stories Маші Полякової
Stories Маші Полякової

Оля Полякова і її дочка дуже люблять показувати відверті знімки, наприклад в купальниках. Маша Полякова неодноразово виставляла все тіло напоказ, незважаючи на те, що їй всього лише 16 років.

Stories Маші Полякової
Stories Маші Полякової

Нещодавно вона показала відеоролик, на якому цілується з хлопцем без зайвого сорому, хвалячись своїми відносинами.

Цього разу юна дівчина вирішила показати, як вона проводить вільний час зі своїм коханим. На кадрах можна побачити, як хлопець малює Маші вуса і бороду, після чого, закохана парочка приступила до поїдання смачної їжі у вигляді піци і суші.

Stories Маші Полякової
Stories Маші Полякової

Варто відзначити, що старша дочка Олі Полякової абсолютно не соромиться показувати кадри такого характеру. Вона може показати себе в купальнику або ж в смішних виглядах.

Нагадаємо, що Маша Полякова в нижній білизні показала, як цілується з хлопцем.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Маша Полякова здивувала публіку дивовижними знімками.

Також портал "Українці" писав, що, дочка Олі Полякової показала себе в купальнику.