Український шоумен, член студії "Квартал-95", телеведучий, комік і гуморист Євген Кошовий поділився зворушливим постом у соцмережі. Він показав свою дружину, щоб привітати її з днем народження.

Відповідну публікацію Євген Кошовий розмістив на своїй сторінці в Instagram.

"@yalta_k не хочу, щоб ти змінювалася. Мене все в тобі влаштовує) я люблю в тобі все) ну практично є дрібниці але без них не цікаво злітай. Летячи. Літати. Радій життю. У нас прекрасні діти. Поруч завжди є справжні друзі. Ну і я, звичайно я дуже СИЛЬНО тебе ЛЮБЛЮ, МОЯ Ксенія ПАВЛІВНА Будь здорова. З Днем Народження", - підписав публікацію український артист.

Мільйонна аудиторія, підписана на сторінку українського шоумена, не змусила себе довго чекати. Передплатника Євгена відреагували на пост Євгена і почали залишати коментарі зі своїми привітаннями.

Євген Кошовий
Євген Кошовий

"З іменинницею! Вітаю всю сім'ю з ДНЕМ народження Ксенії Павлівни, вона ж Ксюша, вона ж Ялта!))))) Обожнюю вас всіх і милуюся", "яка ж Ялта красуня. З Днем Народження нашу реготушку", "так чуттєво Євген #з днем народження", "Так сердеШно вітаю", "такі слова потрібно говорити не тільки в День народження !!)) Читала і захоплювалася...а потім зрозуміла....це до подарунка зі святом Вас!!!!", "Як добре сказано!!! Найщиріші побажання, Ксенії Павлівні, всіх радощів світу!!!", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Євгена Кошового в Instagram
Коментарі на пост Євгена Кошового в Instagram

Коментарі на пост Євгена Кошового в Instagram
Коментарі на пост Євгена Кошового в Instagram

Нагадаємо, що Євген Кошовий звернувся до публіки зі свого автомобіля.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Євген Кошовий отримав догану.