Народна артистка України, чарівна і неповторна співачка, телеведуча, член тренерського складу на музичному шоу "Голос Країни", любителька мільйонів, неймовірна Тіна Кароль поділилася розкішними кадрами в соціальній мережі. Вона показала, як проводить час у домашній обстановці.

Відповідну публікацію Тіна Кароль оприлюднила в розділі Stories в Instagram.

Сторіз Тіни Кароль
Сторіз Тіни Кароль

Талановита українська зірка завжди відрізнялася від інших своєю природною красою. Тіна - дуже активний користувач в соціальній мережі. Вона практично кожен день радує аудиторію різноманітними постами.

Сториз Тины Кароль
Сториз Тины Кароль

Цього разу артистка вирішила показати себе у всій красі. На кадрах можна побачити, як успішна співачка сама себе знімає на камеру телефону. Вона постала перед публікою без макіяжу і в домашньому легкому платті, яке обтягує її соковиті форми. На задньому плані можна почути нову пісню Тіни Кароль, під яку вона танцює і є шоколадку.

Сторіз Тіни Кароль
Сторіз Тіни Кароль

Варто звернути особливу увагу на природну красу знаменитості і її соковиті форми. Тіна ретельно стежить за собою і за своєю фігурою. Відомо, що вона відмінно танцює і володіє шикарною пластикою.

Нагадаємо, що чарівна Тіна Кароль показала, як вона танцює.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Тіна Кароль здивувала публіку незвичайною позою.