Радянський і російський співак, композитор і актор, народний артист РФ, заслужений артист Української РСР, лауреат премії Ленінського комсомолу, Валерій Леонтьєв поділився відеолентою в соцмережі. Він показав, як репетирує перед великим концертом.

Відповідну публікацію Валерій Леонтьєв розмістив на своїй сторінці в Instagram.

""Нова хвиля 2021". Репетиція. Ефір 20 серпня о 21: 00 на телеканалі "Росія 1". відео: vk.com/novaja_volna @newwave_official #новаяволна2021 #Сочі #ігорькрутою #валералеонтьєв", - підписав Відеоролик знаменитий співак.

Публіка, підписана на сторінку російського артиста, досягла позначки в 220 тисяч чоловік. Фолловери Валерія вже багато років стежать за його особистим життям і кар'єрними сходами. Вони не обділили увагою публікацію зірки і залишили чимало відгуків.

Валерій Леонтьєв
Валерій Леонтьєв

"Боже, той випадок, коли чуєш голос і на душі відразу ж стає добре, тепло, світло. Дякую Вам", " Браво, Валерію Яковичу! Вмієте здивувати! Ви, як завжди, оригінальні!", "Браво! Браво! Браво! Як же приємно бачити і чути Вас, дорогий Валерію Яковичу!!! Із задоволенням будемо дивитися ефір нової хвилі! І з таким нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами на сольних концертах в Криму і Краснодарському краї!!!", "Чекаємо-чекаємо!!! Щасливі вас бачити", - залишають відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Валерія Лентьєва в Instagram
Коментарі на пост Валерія Лентьєва в Instagram

Коментарі на пост Валерія Лентьєва в Instagram
Коментарі на пост Валерія Лентьєва в Instagram

Нагадаємо, що Валерій Леонтьє розповів про новий альбом.