Український ведучий, колишній "Холостяк", головний редактор журналу для чоловіків Микита Добринін поділився цікавою публікацією в соціальній мережі. Він розповів фоловерам історію з особистого життя.

Відповідну публікацію Микита Добринін оприлюднила на своїй сторінці.

"Як ставитеся до ініціативних дівчат? Мені не важливо, від кого вона виходить. Головне, щоб вона була щира і не в одні ворота Даша на ще на проекті "Холостяк" проявляла набагато більше ініціативи, ніж "прийнято" в нашому суспільстві. Звичайно, я відповідав взаємністю. Ну, ви бачили навіть зараз з малюком на руках, я запрошую Дашу на побачення, а завтра— вона мені влаштовує сюрприз. Це частина нашої сімейної гармонії. Виходить, ця схема робоча? У кожній родині свої правила, і це абсолютно нормально. Я вважаю, що не варто зациклюватися над тим, хто кому що повинен і в яких кількостях. Краще ці ресурси направляти на власний внесок у відносини Я не розумію, чому жіноча ініціатива гостро сприймається суспільством. Адже вона, як і любов, про взаємність", - звернувся до публіки український ведучий.

Фото Микити Добриніна
Фото Микити Добриніна

Численна аудиторія, підписана на сторінку Микити, досягла позначки в 1.3 мільйона чоловік. Вони не обділили увагою пост і залишили чимало відгуків.

"Ставлюся добре .Але повинна бути грань не переборщити...І не яким чоловікам це не подобається ... Все індивідуально...", "Головне не перейти межу між ініціативою і нав'язуванням", - залишають коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Микити Добриніна в Instagram
Коментарі на пост Микити Добриніна в Instagram

Нагадаємо, що Микита Добринін показав свого малюка.