Неповторна українська співачка, відома, як "Королева ночі" Оля Полякова поділилася шикарним постом у соцмережі. Вона показала свій чудовий виступ на великій сцені.

Відповідну публікацію Оля Полякова розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Віват, Олег Блохін для мене було честю виконати пісню Юрія Рибчинського "Віват, Король!"на першій церемонії нагородження премії" Національна легенда України " і присвятити її легендарному українському футболісту і тренеру Блохіну Олегу Володимировичу. #легендаукраїни #оляполякова #виваткороль #юрійрибчинський #олегблохин", - підписала публікацію українська зірка.

Багатомільйонні шанувальники Олі не змусили себе довго чекати і почали коментувати Відеоролик артистки.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

"Браво", " у мене всю пісню були мурашки по шкірі, Олечка - Браво!!!!!Блохін гідний такого титулу, це правда!!!", "Після такого виконання, хочеться дати звання Народної артистки України !!!!Віват Ольга !!!Віват!!!!", "Оленька обажаю Вас, ви дійсно КОРОЛЕВА української сцени, Талан, позитив , чудова актриса,любляча мама і чудова господиня,слухаючи і дивлячись на Вас хочеться жити,не дивлячись ні на що, спасибі за вашу творчість", " Wow яке шикарне виконання!!! Мурашки... уявляю, як би то було слухати наживо", - залишають коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що Оля Полякова розповіла про нову комедію.