Українська знаменитість, популярна телеведуча, відома, як "Паломниця" Оксана Марченко оприлюднила пост у соцмережі. Вона звернулася до публіки через те, що відбувається в нашій країні.

Відповідну публікацію Оксана Марченко розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Доброго ранку, друзі! Скоро казка позначається, та не скоро справа робиться... Для пояснення того, що відбувається в Україні (бенкет під час чуми вирішили не скасовувати) потрібно завжди шукати моральні причини. А вони гранично ясні. Моральне падіння і моральне розкладання. Історія і доля будь - якої країни-до певної міри сувій в руках Господа. І заслуговує будь-який народ ту владу, яку вибирає сам, навіть якщо це виявилася руйнівна влада. Творець не втручається, він спостерігає, як з мовчазної згоди народу беззаконня збільшується і страждають вже мільйони. Не рівна година, Бог викине цей сувій - і настане кінець світу або кінець темряви для кожного: хто що заслужить. #ОксанаМарченко#делітесьдобром#паломниця#деньнезалежностіукраїни#деньнезалежності", - підписала фотографію українська телеведуча.

Численна аудиторія, підписана на сторінку Оксани, не змусила себе чекати і почала коментувати пост ведучої.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

"Дуже все правильно сказано.Миру і добра.Бережи вас Бог, Оксаночка", "впевнена історія за участю чепушил при владі з 14-го по сьогоднішній день, закінчується і будемо згадувати як про страшний сон", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Нагадаємо, що Оксана Марченко розповіла, як стати щасливішою.