Зірка спантеличила фанатів неадекватним відео.

Відома співачка Настя Каменських не вперше епатує публіку відвертими фото і відео, які викладає в соцмережі з заохочення свого чоловіка – репера Потапа (Олексія Потапова).

Цього разу, відвідавши масажний салон після концерту в Харкові, вона розродилася новою партією пікантних кадрів.

У коментарях фанати, описуючи своє ставлення до її сторіс у виразах не соромилися.

сторіз Насті Каменської
сторіз Насті Каменської

Справа в тому, що 34-річна дівчина вирішила їх подражнити їх і виклала відео, в якому крізь гілки кімнатної рослини проглядає її оголене тіло, в тому числі вельми об'ємна п'ята точка, яка відбивається в дзеркалі.

На цьому Настя не зупинилася і влаштувала в кадрі формену істерику, заявивши, що "страшенно втомилася" від роботи і не бачить чоловіка, спілкуючись з ним тільки по телефону.

Видно, що розлуку зірка і правда переживає вкрай важко, тому що потім Каменських поділилася з шанувальниками тим, як відчувала себе незадовго до концерту.

У пості діва розповіла, що "готова виходити, з вами співати, танцювати, веселитися", проте незадовго до виходу на сцену ревіла в камеру, сидячи в домашній футболці і з пучком на голові.

У підписі до ролика співачка заявила, що виною такому стану звичайна втома, але фоловери не повірили їй, і почали жаліти зірку.

За їхніми словами, їй потрібно більше жаліти себе, і не перевантажуватися.

"Не можна ж так", "Тут вже ніякі нерви не витримають" , "Так шкода! Дивлюся – і у самої сльози навертаються", – писали розчулені коментатори.