Популярна і успішна українська телезірка, чарівна і неповторна ведуча, колишня учасниця танцювального шоу "Танці з зірками" Леся Нікітюк поділилася шикарним постом у соцмережі. Вона показала себе в красивому національному образі і привітала українців з великим днем.

Відповідну публікацію Леся Нікітюк розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"З Днем Незалежності Україно!!!Максимально люблю, максимально віру, максимально об'їздила всі твої регіони на "Ле Маршрутка" і ще раз переконалася що ТИ - НАЙКРАЩА#тобі30 #зднемнезалежності", - підписала публікацію Українська телезірка.

Багатомільйонна аудиторія, підписана на сторінку зірки, активно спостерігає за особистим життям і кар'єрою зірки. Фолловери не забули про себе нагадати і почали коментувати публікацію за участю своєї улюблениці.

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

"Найкраща та ще молода! Після 30 життя тільки починається Дай Бог нашій красивій країні розвитку, процвітання і миру", " з Днем Незалежності всіх! За допомогою Ле маршутки переконалася що Україна найкраща рекомендую подивитися що ще не бачили", " гарна і ти і вишиванка і речі гарні говориш зі святому нас !!", "Неймовірна красуня дуже гарне довге біле волосся круто крута білявка", - підписала публікацію українська телеведуча.

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Леся Нікітюк потужно відповіла своєму кривднику.

Нагадаємо, що Леся Нікітюк відкрила очі українцям.