Керівник відразу двох театрів не може звільнити половину трупи.

Відома актриса, яку український глядач запам'ятав за серіалом "День народження Буржуя" Ірина Апексімова відверто розповіла про колег-нероб.

В інтерв'ю В'ячеславу Манучарову 55-річна знаменитість зізналася, що не може звільнити ряд підлеглих.

Апексімова пояснила, що всі актори, яких вона найняла, працюють на термінових контрактах. А ось "стара гвардія" – на безстрокових.

У підсумку вона витрачає великі гроші на "людей, які давно не з'являються в театрі", а перевести їх на інші контракти не може.

Ірина Апексимова
Ірина Апексимова

У Театрі на Таганці на безстрокових договорах, за словами директора, знаходиться половина трупи.

"Вони роками нічого не грають, але залізно отримують свої оклади, які вже сприймають як посібники", – поскаржилася Ірина Апексімова.

За словами актриси, вона не звільняє акторів, тому що вони почнуть їй пред'являти претензії, що вона сама їх не задіє. Сама ж вона не хоче чіпати "театральних старих«, але самий» важкий баласт" – середнє покоління, яким потрібна пенсія, вислуга років. Апексімова додала, що не буде ловити акторів, які спізнюються в театр, і звільняти їх таким чином.

Також артистка розповіла, що, коли її влаштували директором, на адресу начальників надійшли скарги – по чотири на місяць. На неї скаржилася через відсутність освіти, називали її "головним злодієм", наркоманкою та ін.

Тепер же ображають 27-річну дочку Апексімової, яка працює в її театрі. Дівчині дістається і в мережі, там її називають бездарною.

"Їй неприємно, але вона не скаржиться", – додала актриса.