Максим Галкін побував на російському музичному конкурсі "Нова хвиля". Дружину ж він з собою не взяв.

Його дружина багато років була бажаною гостею заходу, проте цього разу не поїхала на фестиваль. Репортери зняли її чоловіка Максима Галкіна на вечірці.

Гуморист прибув на світську тусовку в білій футболці і легких брюках. Так вийшло, що Максим Галкін сів за стіл з обраницею співака Стаса Михайлова Інною. Але в якийсь момент телеведучий відволікся на телефон, відвернувшись від красуні і дивився на гаджет.

Алла Пугачова та Максим Галкін
Алла Пугачова та Максим Галкін

Інна також в цей час була зайнята смартфоном. Судячи з усього, жінка знімала відео. У цей момент журналісти і зняли знаменитостей.

Нещодавно музичний критик Сергій Сосєдов висловився з приводу шлюбу Алли Пугачової і Максима Галкіна. Він не вірить, що співачка щаслива з шоуменом. На його думку, зоряна пара лише створила красиву картинку для сторонніх, публікуючи в соцмережах тільки ідилічні спільні фото і відео.

Співачка і телеведучий виховують спільних дітей – двійнят Лізу і Гаррі. Максим Галкін практично щодня балує шанувальників фото і відеозвітами про своїх спадкоємців. Багато сходяться на думці, що гуморист прекрасний батько, який віддає весь свій вільний час дітям.