Українська співачка Світлана Лобода розвекла росіян на "Новій Хвилі" в Сочі і представила кілька стильних прем'єр, а також дебютувала в якості члена журі. Вона дивувала нарядами, образами, стрункістю.

У Лободи ростуть дві красуні-дочки – 10-річна Євангеліна і 3-річна Тільда. "Я думаю, що старшій дочці моя популярність більшою мірою заважає, – зізналася зірка. - Але у неї не моє прізвище а тата, і це в якійсь мірі допомагає – але лише до тих пір, поки люди не дізнаються, хто її мама".

А потім часом починаються здивовані погляди і часто нетактовні питання... "У школі у діток завжди багато питань, тому я завжди прошу дочку не виносити і обговорювати те, що відбувається в сім'ї, – продовжує артистка. – На щастя, Євочка у мене – дуже стримана, правильна і вихована дитина і ми з нею завжди обговорюємо, що можна, а що не можна говорити. І вона поводиться дуже коректно по відношенню і до себе, і до мене, і до прізвища".

Світлана Лобода
Світлана Лобода

Вже сьогодні Світлана замислюється над майбутнім дітей. "Мені дуже хотілося б, щоб вони ставали артистами, – зізнається зірка. – Це дуже важка праця, тому краще, щоб у них була більш людська професія".

За запевненням Світлани, вона виховує дочок в строгості. "Я вважаю, що у відомих батьків діти повинні бути дуже строго виховані, – переконана вона. – До того ж у нас вдома є ряд заборон. Наприклад Єва не дивиться "Фейсбук" і "Instagram", у неї немає ніяких соціальних мереж, та й телефоном взагалі можна користуватися не більше однієї години в день. Весь інший час вона займається, багато читає, вчить мови – іспанська, англійська, французька. Думаю, вона в підсумку буде набагато розумніше мами (посміхається)".