Успішна українська реперша Alyona Alyona поділилася дуже цікавим постом у соцмережі. Вона показала себе без одягу і розповіла, скільки витрачає грошей на місяць.

Відповідну публікацію Alyona Alyona розмістила в своєму акаунті в Instagram.

"Поговоримо про грошеняятааа (в кінці конкретна сума, скільки я витрачаю в місяць) Почну із того, що майже кожен таксист, якій мене впізнає, питає: "А чого не на своїй машині?". І вони дивуються та сміються на мою відповідь, що на своє авто я ще не заробила. Усі думають, що в артистів космічна кількість нулів та всюди запах доларів. Насправді будь-який бізнесмен знає, що кожна справа спочатку вимагає КОЛОСАЛЬНИХ вкладень. І тільки через декілька років тяжкої праці та інвестицій своїх нервів, може з’явитися якийсь прибуток. І навіть після цього потрібно продовжувати інвестувати у своє діло. Зі своїх 100% заробітку, які я отримую за всю свою діяльність, собі я залишаю тільки 20%. Інші 80% вкладаються в роботу (зйомка кліпів, зарплата членам команди, оплата послуг тих, з ким співпрацюю). А ще з усіх грошей, які надходять мені, 13% відсотків йде на благодійність. Так, я вважаю, що завжди є той, кому треба набагато більше, ніж мені. Найбільше грошей я витрачаю на житло, проїзд та харчування. Я досить часто їжджу на таксі, бо по дорозі на задньому сидінні встигаю зробити багато справ — дзвінки, zoom, відповіді на повідомлення. А ще в цьому році планувала відвідувати курси водіїв, але не знаю чи вийде", - підписала публікацію українська співачка.

Крім цього, Олена розповіла, скільки вона витрачає грошей на місяць.

"Підбиваючи усі транзакції, в місяць я витрачаю приблизно 1000-1500$ *тут потрібен звук грошей з одного відомого шоу*. Але останнім часом ця цифра більше, бо зараз я займаюсь переїздом, ходжу по будівельних магазинах з Денисом — докуповуємо необхідні речі, щоб вдосконалити своє гніздечко", - поділилася зірка.

Альона Альона
Альона Альона

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олена Олена потрапила у великий скандал.