Анастасія Заворотнюк зверталася до Дардо Кусто, учаснику російського шоу "Людина-невидимка", але і він не зміг допомогти.

Зірка "Моєї прекрасної няні" вже два роки бореться зі страшною хворобою – раком головного мозку. Однак ще до постановки смертельного діагнозу Анастасія Заворотнюк страждала від моральних проблем. Артистка навіть думала, що на неї навели порчу.

Вона звернулася за допомогою до відомого шамана. Заворотнюк стала гостею програми "Людина-невидимка". Під час Дардо з'ясував, що на Анастасії лежить вантаж з ненависті колишніх дружин чоловіків, яких вона забрала з сім'ї.

"Анастасія погодилася, що їй могли зробити порчу. Ми знімали. Але з тими проблемами, які були "проковтнуті" вже нічого не можна було зробити", – розповідав медіум.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Шаман Дардо Кусто днями наклав на себе руки в одному зі хостелів Москви. Перед смертю о часто згадував про Заворотнюк і сподівався на її швидке одужання. Під час хвороби Анастасія до Шамана вже не зверталася.

Нагадаємо, в 2019 році стало відомо, що у Анастасії Заворотнюк діагностована гліобластома. Вмираюча артистка перебувала в комі, буквально балансувала між тим світом і цим. Зараз Анастасія знаходиться в стадії ремісії, тому проживає вдома з близькими.

Раніше режисер Анатолій Демидов, який близький родині артистки, розповів, в якому вона зараз стані. За словами Демидова, у Заворотнюк через хворобу почалися проблеми з багатьма внутрішніми органами.

Вона страждає проблемами з вимовою і частковою втратою пам'яті. Також хімеотерапія позначилася на зовнішності артистки, так що на екрани вона вже навряд чи повернеться. При цьому Анастасія намагається тримати себе у формі, наскільки це можливо, робить різні косметичні процедури.