Українська актриса і телеведуча, легендарна Руслана Писанка поділилася відеороликом в соцмережі. Вона розповіла відомий вірш Тараса Шевченка перед камерами.

Відповідну публікацію Руслана Писанка розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Трохи підзабула зі шкільних часів вірш Шевченка ...І золотої, й дорогої...Треба перечитати. Насититися мовою поета, надихатися нею, стати сильнішою. Адже мова – це генетичний код нації. Це не просто спосіб спілкування, а голос нашої душі та серця. Ми творимо наше сьогодення та майбутнє. Знати, берегти та плекати українську мову - це мій обов’язок. Я вчуся кожного дня. Тому долучаюсь до флешмобу #ЛюблюУкраїнську #ЛюблюУкраїну від телеканалу @1plus1_ua та закликаю вас підтримати мене. Розкажіть про свою любов до української мови піснею, віршем, улюбленою цитатою кіногероя або крилатою фразою, діліться своїми історіями та викладайте відео у соцмережі під хештегами #ЛюблюУкраїнську #ЛюблюУкраїну", - підписала публікацію українська зірка.

Руслана Писанка
Руслана Писанка

Публіка, яка підписана на сторінку актриси, не змусила себе довго чекати і почала коментувати Відеоролик знаменитості.

"Руся !!!! виглядаєш Мега-Зірка !!!! .... мова і голос на висоті !!!! .... але що за шум в кадрі, якісь дивні звуки технічного характеру?!?", "Обожнюю фільм“Загублена грамота". Це перший україномовний контент в моєму житті. Досі обожнюю його!", "Я майже не розумію як ви говорите, але дивитися на вас дуже приємно. Просто милуюся", - залишають думку користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Руслани Писанки в Instagram
Коментарі на пост Руслани Писанки в Instagram