У мережі показали дуже відвертий знімок дружини українського музиканта Сергія Бабкіна. Жінку можна побачити абсолютно голою з цікавого ракурсу.

Відповідну публікацію розмістили на сторінці "zirkovyi_shlyah" в Instagram.

"Дуже відверто Сніжана Бабкіна поділилася новим пікантним кадром. Дружина співака Сергія Бабкіна @snezhana_babkina сфотографувалася біля басейну, а гра тіней зробила кадр ще більш витонченим. Друзі, подобається фото? Діліться в коментарях", - підписаний знімок на сторінці про зірок.

Численна аудиторія, яка підписана на сторінку зірок у соцмережі, активно стежить за всіма новинками знаменитостей. Користувачі не упустили шанс і залишили чимало відгуків під знімком Сніжани.

Фото Сніжани Бабкіної
Фото Сніжани Бабкіної

"Даша Астаф'єва нервово курить в сторонці, Бабкіна відбирає "хліб"", " Ну та більше ж ніяких досягнень Немає, такі фото можна зробити з ким завгодно!", "Справжня красуня", "навіщо мені все одно хто вона чого вона гола це що Інстограм для нудистів Так Зробіть будь ласка закритим для простих людей позорище", " Фото дуже гарне!!! Перша думка, що це Цибульська)))", "Бабині чомусь не подобаються) але фігура і саме фото – бомба", "Ніколи такого не зрозумію... Коли чоловік від мужиків буде чути: "бачив твою жінку голяка, я б її...", коли твоїм дітям в школі скажуть: "твоя Мама голою світить ..."Коли це вже перестане бути предметом якоїсь "збоченої" гордості?((((", "Ну більше ж нічим ділитися!!!",- пишуть Коментарі юзери соцмережі.

Коментарі з Instagram
Коментарі з Instagram

Коментарі з Instagram
Коментарі з Instagram

Коментарі з Instagram
Коментарі з Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Сергій Бабкін розповів, в чому секрет сімейного життя.