У соціальній мережі оприлюднили дуже милий знімок за участю народного артиста України Юрія Горбунова і його дружини Каті Осадчої. На фотографії можна побачити справжню щасливу сім'ю, яка нещодавно народила третього сина.

Відповідну публікацію розмістили на сторінці "zirkovyi_shlyah" в Instagram.

"В їхніх очах справжнє щастя Ведуча Катерина Осадча @kosadcha з родиною надсилає кожному вайб любові. Нехай ця осінь буде неймовірно теплою і атмосферною", - підписаний знімок за участю знаменитої сімейної пари.

Передплатники сторінки, куди публікують різноманітні фотографії з зірками, активно спостерігають за всіма фотографіями. Українці не обділили увагою теплий кадр з Юрієм Горбуновим і Катею Осадчою.

Фото Каті Осадчої
Фото Каті Осадчої

Здоров'я вам і вашій родині любові", "Дуже гарне фото, не ті що у Міладзе, завжди наче над тою дитиною впасти мають", "ЗДОРОВ'Я І ЩАСТЯ ДИТИНЦІ,А БАТЬКАМ ТЕРПІННЯ І ОБОВ'ЯЗКОВО ЩЕ СИНОЧКА І ЛАПОЧКУ ДОЧКУ.ДОРЕЧІ, ЯК НАЗВАЛИ ХЛОПЧИКА?", "Здоров'я Малюкові!!", "Щастя не приховаєш!!! Очі аж світяться!!!", "Особливо у тата)", "І руках", " ви принадність!Будьте щасливі!!!", "А як назвали сина?", "Гарна пара,нехай щастя не виходить із їхньої оселі", - пишуть коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі з Instagram
Коментарі з Instagram

Коментарі з Instagram
Коментарі з Instagram

Коментарі з Instagram
Коментарі з Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Катя Осадча показала свого маленького сина.

Нагадаємо, що Катя Осадча показала великий живіт у купальнику.