Відомий радянський співак, кіноактор, музикант, композитор, шоумен, народний артист РФ, народний артист Інгушетії Олександр Буйнов поділився постом у соцмережі. Він показав, як відпочиває на морі.

Відповідну публікацію Олександр Буйнов розмістив на своїй сторінці в Instagram.

"Захід Сонця на морі-це щось особливе, романтичне, поетичне! А, якщо яхта називається"Santa Maria" ...як-же я скучив за своїм селом...Москві! #Сочі #буйнов #москва #закатнаморе #александрбуйнов #яхта #Краса #порт #вгородесочитемниеночі #настиле #загар #хорошеенастроение #рокнролл #попса #шансон #яхтасвятаямариясочі", - підписав публікацію відомий співак.

Багатотисячна публіка, яка підписана на сторінку легендарного артиста, досягла позначки в 360 тисяч чоловік. Фоловери знаменитості активно коментують кожну публікацію радянського виконавця. Вони не забули про себе нагадати і написала чимало відгуків під знімком зірки.

"Спасибі вам, Олександре, що Ви настільки проста людина, що відповідаєте своїм передплатникам! Нинішня молодь більше все в Коронах ходять не всі звичайно, але в основному! Ви виховані в інший час! Тому і простіше напевно!!!", "Саш гарного відпочинку", "дуже подобатися, такі справжні фото", "Красотища!! Гарного відпочинку!!! Морський бродяга)))", - пишуть відгуки фоловери артиста.

Коментарі на пост Олександра Буйнова в Instagram
Коментарі на пост Олександра Буйнова в Instagram

Коментарі на пост Олександра Буйнова в Instagram
Коментарі на пост Олександра Буйнова в Instagram