Знаменита українська журналістка, топова телеведуча, колишня модель, дружина народного артиста України Юрія Горбунова Катя Осадча поділилася шикарним кадром у соцмережі. Вона показала себе в прозорій сукні і заявила про те, що повернулася до роботи.

Відповідну публікацію Катя Осадча розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Back to business. Покі далеко до моєї ідеальної форми, але професійну форму тримати виходило краще :) 5 вересня ми розпочинаємо наш новий телевізійний сезон, ви давно плекали нас про зручний час виходу, ми вас почули і тепер ми виходитимемо щонеділі о 18: 30. До зустрічі в ефірі", - підписала фотографії багатодітна мама.

Численна публіка, яка стежить за особистим життям і кар'єрою журналістки, активно коментує кожну публікацію за участю Каті. Фолловери не забули про себе нагадати і ставили чимало відгуків.

Фото Каті Осадчої
Фото Каті Осадчої

"Катя, тобі дуже добре в такій формі! Худнути не потрібно!", "Ви класна!Дивлюся вас завжди наші вагітності проходили практично одночасно, стежила за Вами)) щастя Вам, Вашій родині діткам, Ви красуня", " спасибі! До зустрічі)", "Світське життя тепер буде в 18:30?", "Матуся трьох дітей, дуже шикарна дівчина, приклад для всіх, форми ідеальні, клас", "Катерина, захоплююся вами не тільки як ведучою, але і як дружиною і мамою! Ви красуня у всіх сенсах цього слова", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Каті Осадчої в Instagram
Коментарі на пост Каті Осадчої в Instagram

Коментарі на пост Каті Осадчої в Instagram
Коментарі на пост Каті Осадчої в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Катя Осадча показала, як виглядає після пологів.

Нагадаємо, що Катя Осадча показала свого карапуза.