Українська телезірка, відома, як "Паломниця", дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко зачарувала публіку теплим знімком. Вона звернулася до публіки і зробила інтригуючу заяву.

Відповідну публікацію Оксана Марченко розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Доброго ранку, друзі! Яке щастя в спогляданні! Зараз я нікуди не поспішаю, є невелика перерва, і мені захотілося побути поруч з цією красунею, погладити її оксамитову шерстку і відчути м'яку силу красивого, великого тварини. Довгу чубок смикає вітер, і Кінь здивовано плескає гігантськими віями... Нове # паломництво, нова подорож, нові знайомства. Здавалося, що мене складно здивувати чимось, але повірте: в новому сезоні в кожному фільмі - відкриття і несподіванки. #ОксанаМарченко #паломниця #делітесьдобром #вмиреживотних #коні", - підписала публікацію українська зірка.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

Багатотисячна аудиторія, підписана на сторінку популярної телеведучої, перевалила позначку в 310 тисяч осіб. Фолловери Оксани Марченко не проходять повз публікацій совій улюблениці. Вони не забули про себе нагадати і залишили чимало відгуків під знімками.

"Оксана переїжджайте до нас в Росію-матінку тут багато хороших місць Карелія наприклад будемо тільки раді", "Оксана, чекаю з нетерпінням нового сезону коли ж він почнеться?!", "Коли вже випуск 2-го сезону?!!!",- пишуть Коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оксана Марченко показала глибоке декольте.