Популярна і успішна українська артистка, талановита і чарівна виконавиця, відома, як "Киця" Оля Цибульська поділилася відеофайлом в соцмережі. Вона показала свій виступ і звернулася до публіки з питанням.

Відповідну публікацію Оля Цибульська оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Моя версія пісні чи оригінал? @kanalukraina, дякую за шалену birthday party для України, яку вона запам'ятає треба!",- підписала Відеоролик українська зірка.

Численна аудиторія, яка стежить за творчістю та особистим життям співачки, активно коментує всі пости Олі Цибульської в соціальній мережі. Фолловери не обділили увагою відеофайл артистів і залишили чимало відгуків.

Фото Олі Цибульської
Фото Олі Цибульської

"Добре, що у Цибульської на відміну від багатьох вітчизняних зірок є свій певний стиль виконання пісень це заслуговує похвали і поваги", "Звичайно ж оригінал! Що за питання?", "Оригінал краще, але наспівно Ані Лорак не змогла заспівати"Цьомаю" так як Ви !!!!", "а мені сподобалося", "не ображайтеся, Олю, Але краще. Я не кажу, що у Вас погано - ваш стиль, ваша манера особлива, і це добре, бо ви не намагалися копіювати, але оригінал краще", "Оригінал"," Оригінал"," оригінал", "дуже круто!!!! І у вашому виконанні пісня круто звучить!!! Ольга ви яскрава, ви незвичайна артистка!!!!!", "гарно вийшло, при перегляді ,я за оригінал навіть і не думала....", - пишуть коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олі Цибульської в Instagram
Коментарі на пост Олі Цибульської в Instagram

Коментарі на пост Олі Цибульської в Instagram
Коментарі на пост Олі Цибульської в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома співачка Оля Цибульська показала, як привела сина до школи.

Нагадаємо, що Оля Цибульська показала свої танці.