Чарівна українська співачка, відома, як "Киця" Оля Цибульська поділилася унікальним постом у соцмережі. Вона розповіла, як приїхала і до Києва і як почалася її кар'єра.

Відповідну інформацію Оля Цибульська розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Впізнали? Київ у вересні пахне особливо. Надіями і відчаєм одночасно. Якщо стати на бульварі Шевченка між студентами, що біжать за пиріжками в супермаркет і закрити очі, то з плечей злітає більше 10 років. Згадую чітко себе з подушкою, зв’язаною у простирадло, і на вокзалі. Приїхала підкорювати столицю. З діркою в кишені, але мріями за пазухою. Далекі родичі, що пообіцяли приютити на перший час, двері не відчинили. Аромат бомжів, гроші, сховані в нижню білизну і півночі в обіймах таксофону я не забуду ніколи. Дзвонила, як проклята: дайте зачепитись! Я колись віддячу. Тоді моя українська звучала в Києві максимально екзотично. А моя звичка щиро відкриватись людям - багатьох лякала. Це називалось провінційною простотою. Дехто досі тикає мені цим поперед носом, думаючи, що людину можна образити, називаючи її людиною", - підписала публікацію українська зірка.

Крім цього, Оля розповіла, як отримала першу стипендію і на що її витратила.

"Перша стипендія!!! За неї могла купити пачку крабових паличок, томатний сік і проїзний на метро.Тому для «парфум на розлив», щоб почуватись артисткою треба було трохи ворушитись. Робота всю ніч в ресторані за 200 грн з кавер-бендом і плюс 50 грн, якщо допоможу поприбирати і повантажити техніку - давайте ще! Мої батьки! Мамині листи, написані від руки і подарунки, які вони слали з татом до Києва, щоб я відчула себе знов всесильною - бережу досі. "Ти можеш! Не сумніваємось" - казали кожного разу: після вдалої сесії чи проваленого вокального конкурсу. Пам’ятаю, як нас, кращих студентів, взяли у масовку програми "Шанс" А там легендарний Кузьма, зіркова вже тоді @nataliya_mogilevskaya , нова яскрава зірка-переможець @vkozlovskiy", - продовжила артистка.

Фото Олі Цибульської
Фото Олі Цибульської

Нагадаємо, що Оля Цибульська спробувала переспівати Ані Лорак.