Українська співачка, колишня учасниця жіночого дуету "НеАнгели" Слава Камінська поділилася потаємним постом у соціальній мережі. Вона розповіла про своїх чоловіків.

Відповідну публікацію Слава Камінська розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Нещодавно натрапила на пост у фб, де заголовком була фраза "після любові не буває дружби" А чи була любов? Звичайно, що все індивідуально і максимально так , як ми це бачимо, або хочемо бачити ! Особисто для мене дуже дивно залишатися ворогами після тих почуттів, заради яких ми живемо. Всі ми гості в житті один одного і на мій погляд потрібно цінувати кожну секунду, коли гормони роблять тебе щасливим саме в цей момент і саме з цією людиною . Можливо я дитина розлучення , свою реальність бачу інакше , але ж поважати , цінувати , любити - це не особливий дар , а Базова опція, яка залежить лише тільки від нашого рішення! Любила ? Так! Ненавиділа? Так! Ці етапи після розставання проходять багато , але навіщо зациклюватися, коли можна далі продовжувати шукати ? І знаходити ! І залишатися вдячним ! Ми самі малюємо своє "правильно" і "неправильно" "боляче" і "боляче, але не нам" Реально - це наш вибір ! Любов робить нас кращою версією себе! За 37 років, по-справжньому, я любила трьох чоловіків :)", - обратілпась до публіки артистка.

Крім цього, Соава написала про своє перше кохання.

"Перше кохання , яке прийшло раптово))) в 18 )))ці почуття , Ніколи не зникнуть з моєї пам'яті, хоча цієї людини вже немає в живих . Пам'ятаю дуже хворобливі розставання, бажання довести, що я зможу бути тією, "яку ти даремно втратив")))) і так воно і вийшло ))) я стала тим, ким є !Після Я дуже любила батька своїх дітей і до сих пір, не дивлячись на біль , яку довелося пережити , люблю його , тому , що саме ця людина зробила мене матір'ю двох чудових малюків ! Ми могли б потопати в образах і обходити один одного десятими дорогами, але який в цьому толк, якщо завдяки нашим почуттям , на той момент, ми пізнали безумовну любов наших дітей!Ну і ще один))) тут таємниця покрита мороком і історія не закінчена Мораль цієї байки така.... )))) спочатку виникає дружба, а потім любов) і банальна фраза ТП "я в моменті" реально котирується Живи сьогодні !",- підписала фотографію українська зірка.

Фото Слави Камінської
Фото Слави Камінської